Małgorzata Tomicka

Ekspert ds. RODO

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, specjalistą w zakresie zagadnień związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych.

Na przestrzeni lat rozszerzałam swoje kwalifikacje w obszarze ochrony danych osobowych, w szczególności kończąc studia podyplomowe z zakresu Ochrony Danych Osobowych na UŁ jak również poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach, w tym Certyfikowanym Kursie Inspektora Ochrony Danych. Jestem uczestnikiem wielu konferencji – w tym w charakterze prelegenta – poświęconych tematyce ochrony danych osobowych.

Obecnie pełnię funkcję Inspektora Ochrony Danych w podmiotach z branży medycznej oraz w placówkach oświatowych. Połączenie teorii, praktyki, a przede wszystkim pasji, pozwoliło mi na dzielenie się wiedzą z zakresu ochrony danych osobowych w organizacjach w całej Polsce. Pomogłam wdrożyć Politykę Ochrony Danych w wielu podmiotach funkcjonujących w różnorodnych branżach, w szczególności w branży medycznej. Świadczę bieżące usługi doradcze, a także prowadzę szkolenia obejmujące tematykę danych osobowych.

Zaufanie, proste i jasne zasady komunikacji oraz gwarancja profesjonalnej obsługi to wartości, które są dla mnie niezmiernie ważne we współpracy z Klientami, ścierającymi się z problematyką przetwarzania danych osobowych w bieżącym funkcjonowaniu biznesu.

Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo Twoich danych!